Hotel Teplice Antonietta
Hotel Antonietta ubytování Teplice Aktuální počasí skoro zataženo
Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 16 m/s
 

Hotel Antonietta / Teplice

Antonietta Hotel se nachází v Teplicích ve čtvrti Šanov mezi parky, kde se v sousedství nacházejí Vojenské lázně Teplice, Kamenné lázně Teplice, Nové lázně Teplice a Hadí lázně Teplice.

Poloha hotelu Antonietta je nedaleko centra města a dopravní dostupnost umožňuje příjemné a klidné procházky lázeňskými parky i zapojení do kulturního a společenského života města.

Antonietta Hotel v Teplicích ubytování
Teplický hotel Antonietta poskytuje příjemné a klidné ubytování ve 2 čtyřlůžkových, 2 třílůžkových a 16 dvoulůžkových moderně vybavených pokojích s koupelnou, toaletou, TV se satelitním příjmem, telefonem, lednicí, trezorem a wi-fi příjmem. V ceně ubytování je snídaně podávaná formou švédských stolů. Pro pohodlné posezení jsou připraveny společenské prostory.

Hotel Antonietta ubytování v Teplicích služby
Bezproblémový přístup pro všechny hosty zajišťuje plošina a výtah. Recepce zajistí úschovu kol, zapůjčení jízdních kol, prodej doplňkového sortimentu. K dispozici je po dohodě parkoviště s kamerovým dohledem.

Antonietta Hotel v Teplicích nabízí pro hosty možnost školení včetně občerstvení v uzavřené společnosti se zapůjčením projektoru a plátna a flipchartu, možnost použití tiskárny, kopírky a internetu.

Ubytování v Teplicích hotel Antonietta okolí
Lázně Teplice a blízké okolí nabízejí svým návštěvníkům nejen klid parků, zajímavou architekturu empírových a secesních staveb, přírodní a historické pozoruhodnosti, ale také výborné podmínky pro sport a turistiku.

Dům byl postaven v roce 1896 a po úplné rekonstrukci dokončené v 2004 byl otevřen pouze lázeňským hostům. Od roku 2012 byl Antonietta Hotel Teplice otevřen široké veřejnosti. Ať už jste jednatel, ředitel, konstruktér, obchodní zástupce nebo řemeslník. Přidejte se i Vy k našim mnoha hostům, kteří se do hotelu Antonietta v Teplicích rádi vracejí.

Teplice - zajímavá místa: Nedaleko hotelu se nachází - Aquacentrum Teplice (koupání, sauna, restaurace, minigolf, squash aj.). Botanická zahrada. Krušnohorské divadlo a Dům kultury, Regionální muzeum v Teplicích.

Hotel Teplice Antonietta - Služba na recepci je 24 hodinHotel Teplice Antonietta -  je k dispozici připojení na internetHotel Teplice Antonietta - K hotelu přísluší parkovištěHotel Teplice Antonietta - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Teplice Antonietta - přijímá kreditní karty VISAHotel Teplice Antonietta - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Teplice Antonietta - přijímá kreditní karty JCBHotel Teplice Antonietta - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Teplice Antonietta - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Teplice Antonietta - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Teplice Antonietta - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Teplice Antonietta - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Teplice Antonietta - na pokojích je telefon
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento hotel? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Teplice

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com